Luda Kuca Zajednica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konkurs Za lidera

2 posters

Go down

Konkurs Za lidera Empty Konkurs Za lidera

Postaj by DInno_Maglic 6/11/2017, 14:21

Formular:
Ime_Prezime(na serveru) Dinno_Maglic
Sati igranja na serveru:(Vise sati na serveru veca prednost): imam 53 sata igre a i jos unapredjujem
Koliko dobro poznajete RP-pravila i koliko dobro RP-ate:(1-10) RP pravila - 10 , RPanje, 9,5 (to 9,5 jos malo dopunjujem ballas i vagos jer nisam bio jos u tim organizacijama ) a ovako ostalo sve znam da RPam vezanje pertle menjanje gume itd itd itd
Koliko mozete sati biti aktivni na dan: Pa mene privlace serveri na kojima imam nesto veliko, a na ovom serveru imam mnogo prijatelja i tako to, pa cu reci, izvinite ali samo 4,5 sati dnevno.
Koju organizaciju,i zasto bas vi: Meni je bitno da sam jedini lider te organizacije zato da mi drugi ne pametuje mjenja moje planove i tako dalje, naravno volio bi da sam dajem plate zato sto bi fine bile i tako dalje ako bude tako neka org da nije PD FBI itd, Zasto bas ja? Pa volio bih da postanem lider, bio sam lider na bezbroj drugih servera, nezelim da pisem imena da nebi bila reklama drugog servera, znam sva pravila, upucen sam u informacije lidera kao sto sam rekao bio sam lider na mnogim drugim serverima, pozeljno sada kada razmisljam, pozeljno je DeathRow a ako ima lider nema veze. Hvala vam sto ste procitali moj konkurs, imam teamspeak i trenutno sam na njemu dok ovo pisem, hvala, -Dinno


Zadnja promjena: DInno_Maglic; 6/11/2017, 15:50; ukupno mijenjano 2 put/a.

DInno_Maglic

Broj postova : 3
Join date : 06.11.2017

[Vrh] Go down

Konkurs Za lidera Empty Re: Konkurs Za lidera

Postaj by DInno_Maglic 6/11/2017, 15:38

i odlucio sam, zelim DeathRow Very Happy

DInno_Maglic

Broj postova : 3
Join date : 06.11.2017

[Vrh] Go down

Konkurs Za lidera Empty Re: Konkurs Za lidera

Postaj by Cikaa 6/11/2017, 15:45

Prihvaceni ste javite se ING.

Cikaa

Broj postova : 16
Join date : 31.10.2017

[Vrh] Go down

Konkurs Za lidera Empty Re: Konkurs Za lidera

Postaj by DInno_Maglic 6/11/2017, 15:51

DeathRow Nema ga kao sto vidim na /ateleport, pa daj te mi organizaciju koja nema lidera a DM je Msm ako budem primljen Hvala Very Happy

DInno_Maglic

Broj postova : 3
Join date : 06.11.2017

[Vrh] Go down

Konkurs Za lidera Empty Re: Konkurs Za lidera

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.